Базовим видом нашої продукції є міжкімнатні двері з натурального масиву. У наших салонах в Києві (ТМЦ Діамант) і в Луцьку (Декор-Центр) можна ознайомитися з новою колекцією дверей, розроблених нашою дизайн студією. На даний момент в колекції представлено більше 30 моделей дверей, але модельний ряд постійно розширюється.

Крім пріоритетного напрямку міжкімнатних дверей Maximus EntiS успішно реалізує проекти по виготовленню сходів, меблів і архітектурних елементів - це та стінові панелі, і рішення стель, і декоративні елементи.


Основою паркетного напрямку є оптовий і роздрібний продаж масивної дошки, а так само послуги з улаштування паркетної підлоги "під ключ". На сьогоднішній день у нас представлені всі групи паркету: штучний паркет, масивна дошка, тришарова паркетна дошка, палацовий і художній паркет, терасна дошка провідних виробників України та Європи.

Група компаній Maximus EntiS об'єднала в собі потужності кращих українських виробників виробів з натуральної деревини. Найважливішим критерієм для підбору партнерів є якість продукції.

Основними напрямками діяльності Maximus EntiS є інтер'єрне і паркетне напрямок. Наша компанія здійснює проекти будь-якої складності і гарантує своєчасність і якість їх виконання . При формуванні ціни ми дотримуємося принципу : якість вище ціни.

Інтер'єрне підрозділ спеціалізується на розробці та виготовленні продукції , що не має аналогів в Україні . В результаті роботи фахівців нашої дизайн- студії ми можемо втілити в реальність будь-які побажання клієнтів.

За час роботи на українському ринку група компаній Maximus EntiS незмінно підтримує високу якість виробленої продукції , за рахунок чого ми здобули довіру своїх клієнтів.